Kodėl vyrai iš karžygio virsta katinu murkiančiu ant sofos?

vyrai, energija

Ne viena moteris pokalbyje „tarp mūsų mergaičių“ dažnai guodžiasi, kad štai vyras senais gerais laikais siekė, turėjo tikslų, buvo aktyvus. Su nostalgija pasakoja, kaip jis atlikdavo tokius žygdarbius ir žygius, kad jai net kvapą gniauždavo. O dabar kaip tingus katinas tiesiog glosto savo pilvuką prieš televizorių. Ir į pasiūlymus ką nors nuveikti, kažkur nukeliauti tik ranka numoja, neva jam visiškai neįdomu.

Taigi jei bent kartą guodeisi draugėms, kad nežinai kas tavo vyrui atsitiko, arba tiesiog nedrįsti apie tai niekam prasitarti, tik vien padūsauji prie kavos puodelio, tai pasiūlyčiau užsiplikyti dar vieną arbatos ir kavos puodelį, nes šis straipsnis kaip tik Tau. Tik iš karto įspėju, kad šis straipsnis netinka toms, kurios mėgsta auklėti ir „taisyti“ savo vyrus, nes keistis reikia mums, o ne vyrams. Taip, taip…  perskaitei visiškai teisingai, jei nepatenkinta vyru reikia ne vyrui moralus skaityti, o atsistoti prieš veidrodį ir jame pamatysi tikrąją kaltininkę.  Ar kartais net neišvysime trumpų plaukų kirpimo, su kelnėmis personos, kurios pagrindinis užsiėmimas reguliuoti kaip kiti turi gyventi.

Nors ir labai myliu moteris, tačiau paguodos žodžių šiandien nesulauksite. Nes mes savo rankomis viską griauname, o po to kaltiname kitus.

Mes moterys dažnai vengiame atsakomybės už savo žodžius ir veiksmus. Juk lengviausia apkaltinti, kad vyrai lepšiai, moteriškėja, nerodo iniciatyvos.  Kaip mano mylima lektorė Kristina Lapina sako: „Už kiekvieno vyro mazgotės slypi stora ir bjauri kalė“.

Vyrui reikalinga moters energija. Be jos jis kaip automobilis be kuro. Kad ir pats brangiausias, kad ir pats išvaizdžiausias jis nevažiuos, jei neįpilsime degalų. Jei, mielos moterys, vyrui neduosime energijos, galime kiek norime jį „graužti“,  keikti, gražiai prašyti, vyras kaip tas automobilis tuščiu baku – nei iš vietos.

O jei norite, kad jūsų vyras virstų tingiu katinu prie televizoriais pamiršęs visus nerealius žygius, štai jums daugelio moterų patikrintas ir išbandytas receptas:

  • Viską bandykite padaryti pati. Jokiu būdu neprašykite vyro pagalbos. Juk jūs šauni moteris mokate ir vinį į sieną įkalti ir pinigus uždirbti. Na ir aplamai kaip tokiai šauniai moteriai pakliuvo toks nevykęs vyras. Tiesiog nesusipratimas!
  • Nuolat akcentuokite vyro trūkumus. Kuo daugiau trūkumų surasite, tuo greičiau vyrą „paguldysite ant sofos“. Kam jam ką nors daryti, jei namuose gyvena tiesiog nereali moteris, kuri viską žino ką ir kaip reikia daryti. „Tai tegul pati ir daro“ –  štai kaip galvoja vyras. Nuolatiniai priekaištai, visiškai išsunkia vyrą. Nes jis turi būti nuolat pasirengęs gintis, gelbėti savo paskutinius orumo likučius. Vyras gyvena kaip mūšio lauke ir nežino iš kurio kampo atskris mylimosios paleista žodinė kulka. Beje, žodžiai kartais žeidžia labiau nei veiksmai.
  • Kovokite su vyru dėl lygių teisių. Moterys nori būti stiprios, tačiau čia ir „išsikasa sau duobę“. Kam vyrui rūpintis ja, jei ji pati gali ne tik savimi pasirūpinti bet dar ir juo.
  • Nuspręskite būti nepriklausoma ir pati užsidirbkite pinigų. Ir geriausia jokiu būdu iš vyro neprašykite nei cento.  Ir tuomet „pasiraitokite“ rankoves ir kibkite į darbą. Nuo šiol jūs laikysite visus namų kampus. Tačiau nesiskųskite, nes pati taip nusprendėte.  Moteris norėdama būti nepriklausoma tiesiog maskuoja savo silpnumą. Tas stiprios moters įvaizdis slepia daug baimės ir nerimo. Ar kartais čia nepažįstate savęs.
  • Pradėkite vyrui reguliuoti kaip gyventi. Rūpinkitės kaip mama mažu vaiku.  Nuolat klausinėkite ar pavalgė, ar pasiėmė pirštines. Vyrais reikia tikėti, jais nereikia rūpintis. Jie patys gali susitvarkyti.
  • Kiek įmanoma suvaržykite vyro laisvę. Tegul pamiršta susitikimus su draugais, savo pomėgius. Uždarykite jį namuose su vaikais.

Taigi, jei norite būti laiminga ir vyrą įkvėpti dideliems žygiams,  reiks tapti moterimi, nes kito kelio į laimę nėra. Jei elgiatės kaip vyras ne tik atimate iš vyro energiją, bet ir pati sau uždarote visus kelius į laimę. Šiame pasaulyje viskas sukasi apie mus pačius. Todėl labai svarbu ne badyti pirštu kitą, o pasirausti savo mintyse, poelgiuose. Ir galų gale priimti atsakomybę už rezultatus kuriuos turime, kad ir kaip jie nepatinka.

Jei jau atpažinote save ir nusprendėte keistis, tai patarimai kaip tai padaryti bus kituose straipsniuose. Kaip sakoma laukite tęsinio…

 

 

Patiko? Pasidalinkite su draugais!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Išsakykite savo nuomonę

1 Comment

Add Yours

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *