Seminarai moterims

seminarai moterimsDaugelis moterų užsisukę savo gyvenimo  verpetuose, kad neranda laiko sustoti ir pamąstyti. Pamąstyti ką jaučia, kokie jos norai. Dažnos moters galvoje skamba tik pareigos, prievolės, ir dar kritika kokia ji nevykėlė. Pamokas kaip kritikuoti ir bausti save mes puikai išmokome. Tačiau neišmokome savęs mylėti, nemokame savęs priimti tokios kokios esame, spaudžiame save į kažkieno sukurtus grožio, stiliaus standartus. Jei nepavyksta kaltiname save arba kitus, pykstame. O pyktis ir kitos neigiamos emocijos griauna moters kūną, žaloja jos psichiką.

Kviečiu visas moteris mano seminaruose išmokti būti savimi

Mes visos galime būti laimingos tačiau jau nebemokame. Mes pačios uždarome visus kelius į savo laimę. Tą laimės šauksmą iš vidaus mes bandome užkimšti materialiais daiktais. Mūsų vidinis pasaulis tampa daiktų prikimštu sandėliuku, kuriame negali būti kalbos apie harmoniją ir darną.

 Kodėl reikalingi seminarai moterims?

  • Seminare suprasime ką reiškia mylėti save. Kiekviena moteris turėtų savęs paklausti, ar jei mylėtų save ji leistųsi išnaudojama, ar jei mylėtų save leistųsi žeminama.
  • Sužinosite iš kur gauti moteriškos energijos, kuri mums reikalinga tarsi kraujas. Be jos mes vystame kaip gėlės be vandens.
  • Seminarų metu išmoksime darnių santykių paslapčių. Kaip puoselėti santykius su vyru, kaip darniai sutarti su vaikais.
  • Po mažutį garsytčios grūdelį auginsime pasitikėjimą savimi. Nepilnavertiškumo kompleksas, pasitikėjimo savimi nebuvimas, tai chroniška liga, kuria serga didžioji dalis moterų. Ieškosime pačių stipriausių ir efektyviausių vaistų.
  • Išsilaisvinsime iš slegiančių stereotipų normų ir rėmų, į kuriuos kiekvienas mus ieško galimybės įsprausti. Išmoksime pajausti ir išgirsti save.
  • Seminare išmoksime kaip sukurti harmoniją su aplinkiniu pasauliu, kai viskas krenta iš rankų, o visi aplinkui kaip susitarę ieško būdų kaip jus supykdyti.
  • Ir galu gale išmoksime būti moterimis. Išdidžiomis, pasitikinčiomis tikromis karalienėmis ir princesėmis!

 Norite pirmosios sužinoti apie artėjančius renginius, seminarus moterims, regitruokitės čia ir aš Jums pranešiu. 

 

Atsiliepimai apie seminarą:

Kadangi niekas niekada manęs nemokė kaip elgtis su vyru, koks moters vaidmuo šeimoje, kaip puoselėti santykius ir net niekas neakcentavo, kad šeima tai didžiulė vertybė, o literatūroje pilna prieštaringų minčių, tai šis seminaras man buvo itin informatyvus ir reikšmingas. Išgirdau pagrindines skyrybų priežastis ir kaip jų išvengti, išgirdau apie vyrų ir moterų skirtumus, apie tai, kaip puoselėti santykius ir kaip kai kurios mūsų pačių (o ne vyrų) savybės kursto nesantaiką.
Šį seminarą rekomenduočiau visoms merginoms ir moterims, kurios yra pasiryžusios padaryti viską (net atsisakyti savo egoizmo), kad išsaugotų gražius santykius su vyru. Ačiū, Jums Renata Aurelija

Renata, šis seminaras privertė mane  susimąstyti, atsigręžti i save pačią ir pažvelgti į savo vidų. Dėka tokiu seminarų tu pradedi suvokti  apie šeimos vertybes, konkurenciją tarp vyrų ir moterų, ir kokias savybes turim puoselėti. Šį seminarą tikrai rekomenduočiau, jaunoms merginoms ir  moterims. Esu tau, Renata,  dėkinga  uz seminara. Ačiū Ala

Patiko? Pasidalinkite su draugais!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn